Ogłoszenia 4 luty 2024

4 lutego 2024 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Zakony Kontemplacyjne w naszej Archidiecezji.

2. W związku z zakończeniem Odwiedzin Duszpasterskich, zwanych Kolędą – składamy Wam, Drodzy Parafianie – gorące podziękowania. Dziękujemy za przyjęcie nas w Waszych domach, za wspólną modlitwę, rozmowy i okazaną nam życzliwość. Bardzo serdecznie Wszystkim dziękujemy za złożone ofiary, gdyż one pozwolą nam w dużej mierze wspomóc renowację ambony. W intencjach tych, którzy przyjęli nas po kolędzie 18 lutego, o godzinie 11 będzie sprawowana Msza św., na którą serdecznie zapraszamy.

3.   Dziś 4 lutego (niedziela) nie będzie spotkania kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

4.  W poniedziałek (5 lutego) wspominamy św. Agatę. Podczas Mszy Świętych pobłogosławimy chleb, sól i wodę, które mają chronić nas i nasze domostwa od niebezpieczeństw pożaru i innych przeciwności.

5.  W środę o godz. 17.45, jak co tydzień, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6.  W niedzielę 11 lutego przypada XXXII Światowy Dzień Chorego tego dnia o godzinie 7.30 w kaplicy Szpitala Jonschera zostanie odprawiona Msza święta w int. chorych i cierpiących. W naszym kościele serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą w intencji chorych i cierpiących 12 lutego (poniedziałek) na godzinę 9.00 i 17.00, podczas tych Mszy Świętych będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.

7. 12 lutego (poniedziałek) o godzinie 19, w sali na plebanii rozpocznie się katecheza przedmałżeńska, zapraszamy osoby, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa.

8.  Prasa katolicka, pączki i faworki do nabycia w kawiarni.

9.   Na rzecz parafii wpłynęły następujące ofiary: 1×500 zł, 1×300 zł, 2×200 zł, 1×150 zł, 10×100 zł, 11×50 zł. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

10.      W ostatnim tygodniu do wieczności odeszli: Wojciech Darnowski i Janina Głuszczak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…