Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Kolędy w wykonaniu Polskiej Opery Kameralnej i gości


28 stycznia 2024 r. w kościele odbył się wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu Polskiej Opery Kameralnej Arena pod dyrekcją Maestro Dariusza Stachury oraz gości. Najpiękniejsze polskie kolędy wykonały solistki Małgorzata i Karolina, a także prof. dr hab. Alicja Barbara Panek-Piętkowska. Swoim talentem podzielił się również sam Maestro Stachura wraz z synem Hubertem. Zabrzmiały między innymi Wśród nocnej ciszy, Bóg się rodzi czy Cicha noc. Publiczność wypełniła cały kościół. Nie zabrakło utalentowanych parafian. Dla zgromadzonych wystąpiła rodzina Kopytowskich oraz Chór Parafialny, który prowadzi Paulina Twardowska. Stronę instrumentalną zapewnił Bogna Band. Partnerem wydarzenia było Województwo Łódzkie.