Ogłoszenia 19 listopada 2023

19 listopada 2023 r. – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.   W dniu dzisiejszym (19 listopada) obchodzimy VII Światowy Dzień Ubogich. Włączyć się możemy w to dzieło przynosząc artykuły spożywcze i chemiczne do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Zebrane w ramach akcji artykuły pozostaną do dyspozycji parafii z przeznaczeniem dla ubogich. Wychodząc z kościoła możemy dziś również wesprzeć akcję pod hasłem „Ciepło dla…” składając ofiarę do puszki. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

2.  Trwa nowenna przed Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata.

3.  Jutro, w poniedziałek, o godzinie 19. w salce na plebanii, rozpocznie się przygotowanie do sakramentu małżeństwa.

4.   22 listopada – środa, przypada wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, w int. naszego parafialnego chóru i naszych organistów pani Pauliny i pana Adama będziemy się modlić na Mszy św. w najbliższą niedzielę 26 listopada o godzinie 11.

5.  W niedzielę 26 listopada przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, jest to patronalne święto Akcji Katolickiej, zapraszamy na Msze św. w int. naszego Parafialnego Oddziału AK o godzinie 18.

6.  Prasa katolicka, kalendarze na przyszły rok oraz Rogale Marcińskie i sernik do nabycia w kawiarni.

7.  Na potrzeby naszej parafii złożono ofiary: 1×500 zł, 1×200 zł, 1×150 zł, 8×100 zł, 9×50 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności z naszej Wspólnoty Parafialnej: ś. p. Tadeusz Besser, Jerzy Michałowicz, Ryszard Jaszczak, Jadwiga Tamioła, Czesław Wojtkiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…