Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Uroczystość odpustowa 2023

26 lipca 2023 przeżywaliśmy uroczystość odpustową oddając cześć św. Annie. Sumie odpustowej przewodniczył ks. Sylwester Pawlak – dyrektor Szkoły Salezjańskiej w Sokołowie Podlaskim a kazanie wygłosił ks. Jacek Granatowski. To dzień wyjątkowy szczególnie dla osób starszych, którym patronują św. Anna i św. Joachim. Intencje Mszy św. obejmowały właśnie ich, wszystkie solenizantki, jak również rodzinę Skrzydlewskich, która sponsoruje renowację ołtarza w kościele.
Każda uroczystość odpustowa to czas łaski, ta łaska w naszej parafii wydaje się być szczególna, gdyż imię Anna oznacza łaskę, pełnię wdzięku – co podkreślił ks. kaznodzieja. Po Mszy św. przeżywaliśmy odpustowy festyn.