Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Koncert Charytatywny 2023

W łódzkiej Atlas Arenie, w sobotę 3 czerwca 2023 r, odbył się tradycyjny Koncert Charytatywny dla dzieci z niepełnosprawnościami, z rodzin wykluczonych społecznie oraz dzieci uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy.
Koncert organizowany jest przez Fundację Integracja JP II, działającą przy naszej parafii dla 5000 dzieci. Każde dziecko otrzymało paczkę podarunkową ze słodyczami, kosmetykami oraz zabawkami. W wydarzeniu uczestniczyła prezydent Hanna Zdanowska, rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak, ks. proboszcz Piotr Turek oraz Służba Liturgiczna i Schola z naszej parafii.
Gwiazdą muzyczną wydarzenia był Zespół MY3. Dla uczestników zaśpiewały też zespoły: Mały Chór Wielkich Serc, Zespół Artystyczny Pędziwiatry, wychowankowie Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniowej Górze, Centrum Inicjatyw Artystycznych Muzyczny Moll, Lawendowe Studio oraz Marysia Dutkiewicz i Ola Muszyńska.