Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Ogólnopolska Pielgrzymka Akcji Katolickiej 2022

W dniach 17-18 czerwca 2022 r. odbyła się XXVI Ogólnopolska Pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę pod hasłem ,,Z zawierzeniem bł. Prymasa Wyszyńskiego idziemy do Maryi”. Wzorem lat ubiegłych członkowie AK naszej parafii wzięli udział w Archidiecezjalnej Pielgrzymce Akcji Katolickiej na Jasną Górę. Mszy św. na Szczycie, wygłaszając homilię, przewodniczył abp. Wacław Depo, którą poprzedziła procesja różańcowa z Katedry Częstochowskiej pw. św. Rodziny.
Na  zakończenie Mszy św. odnowiliśmy Akt Zawierzenia Akcji Katolickiej Matce Bożej Częstochowskiej. W drodze powrotnej nawiedziliśmy Matkę Bożą Gidelską w Sanktuarium oo. Dominikanów w Gidlach. Zapraszamy do włączania się w działalność Akcji Katolickiej i do wspólnego pielgrzymowania.