Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Zakończenie Roku 2022

W sobotę 18 czerwca 2022 r., Oaza Dzieci Bożych oraz Schola parafialna, w godzinach porannych, wraz ze swymi opiekunami: p. Anną – prowadzącą Scholę o. Krzysztofem – opiekunem Oazy oraz rodzicami ochotnikami wyruszyły do Arboretum i Alpinarium w Rogowie.
Pobyt w Rogowie: spacery w pięknych ogrodach drzew i krzewów pod kierunkiem p. Przewodnik, to wspólnie spędzony czas powyższych grup przed wakacyjną przerwą oraz sposobność do podsumowania i podziękowania za całoroczne wspólnie przeżywane wydarzenia.

Pani Przewodnik ukazując piękno owego miejsca, wyrażała także zaskoczenie znajomością botaniki przez nasze dzieci. Wśród licznych ciekawych momentów, liczenie słojów na przekrojach starych drzew oraz karmienie rybek budziło największe emocje. Ufundowany przez ks. Proboszcza obiad, lody oraz okazyjne fotki dopełniły całości wydarzenia.
W nieco podobnej scenerii, 2 dni wcześniej przy trzech rodzajach pizzy, w naszym parafialnym ogrodzie, Służba Liturgiczna przeżywała swoje przedwakacyjne spotkanie.