Ogłoszenia – 29 maja 2022

Ogłoszenia.
29 maja 2022.

1. Dzisiaj ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na Kolonie letnie organizowane przez Caritas Archidiecezji łódzkiej.

2. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży z klas siódmych w ramach przygotowania do s. bierzmowania.

3. 31 maja – św. Nawiedzenia NMP, zakończenie nabożeństw majowych z procesją wokół kościoła

4. 1 czerwca rozpoczynamy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w ten dzień modlimy się także za wszystkie dzieci o potrzebne dla nich łaski.

5. Szkoła Podstawowa nr 29 przy ul. Przędzalnianej 70, serdecznie zaprasza na Piknik, który odbędzie się 4 czerwca 2022 r. w godzinach 10.00-13.00. Na gości czekają liczne atrakcje: kulinarne, podróże po całym świecie, występy taneczne, mecz siatkówki: rodzice kontra nauczyciele, dużo dobrej muzyki i wiele rodzinnych zabaw.

6. We środę po Mszy św. wieczornej miesięczna adoracja prowadzona przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.

7. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek Msze św. o NSPJ o godz. 6.30, i 18.00.  W sobotę Msza św.
o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 6.30, następnie modlitwa różańcowa.

8. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha Świętego. W sobotę wieczorna Msza św. będzie sprawowana z Wigilii Uroczystości, po Mszy św. adoracja oczekiwania, którą poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.
Do uroczystości przygotowujemy się także Nowenną przed zesłaniem Ducha Świętego, połączoną z nabożeństwem majowym i czerwcowym.

9. Do odebrania są zdjęcia z wszystkich Komunii św. – odbiór w kancelarii.

10. Prasa katolicka, kawa, herbata.

11. Wpłynęły na rzecz parafii następujące kwoty: 500, 300zł, 200zł, 8x100zł, 9×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!

12. Do wieczności odeszli: Józef Rutkiewicz, Józef Jaskółowski, Aleksandra Osiecka, Halina Taszakowska, Mirosław Rybus. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!