Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Jubileuszowe imieniny

W uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła, 29 czerwca, ks. kan. Piotr Turek – proboszcz parafii św. Anny w Łodzi, świętował swoje imieniny i 35. rocznicę święceń kapłańskich. Na Mszy św. o godz. 18.00 parafianie, przyjaciele i sympatycy Czcigodnego jubilata – solenizanta modlili się o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.
Jednocześnie, dziękując Bogu za ofiarną posługę kapłańską ks. Piotra. po Mszy św., współpracownicy ks. solenizanta: księża wikariusze koncelebrujący Mszę św z ks. Piotrem., przedstawiciele parafii, służba liturgiczna (ministranci, schola), jak również grupy parafialne (Akcja Katolicka, Kościół Domowy, Rycerstwo Aniołów, Chór Parafialny, Żywa Róża, Rodzice modlący się za swoje dzieci na różańcu, Wdowy Konsekrowane złożyli życzenia Czcigodnemu Solenizantowi-jubilatowi.