Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Podróż do Betlejem

,,Podróż do Betlejem” to widowisko, w którym 8 stycznia 2023 r. uczestniczyli nasi parafianie wraz z ks. Karolem. Rozgrywało się w plenerze, w pięknej scenerii w Zakościelu k. Inowłodza przedstawiając najpiękniejsze sceny z Bożego Narodzenia. W tej interaktywnej plenerowej inscenizacji byliśmy częścią przedstawienia. W asyście rzymskich żołnierzy razem z głównymi bohaterami wyruszyliśmy w pełną wrażeń podroż, której celem była Betlejemska Stajenka i spotkanie z Dzieciątkiem Jezus, Maryją i Józefem. Byliśmy świadkami wydarzeń z codziennego życia postaci biblijnych. Widowisko zachwyciło nas niezwykłą oprawą muzyczną, medialną, scenografią i koncertem świątecznym.