Ogłoszenia – 28 sierpnia 2022

Ogłoszenia.
28 sierpnia 2022
.

1. Po wielu miesiącach braków kadrowych w naszej parafii, z radością witamy nowych kapłanów ks. Karola Olczyka i ks. Łukasza Nowaka. Życzymy Wam, aby praca w tej parafii była owocna, przynosiła Bogu chwałę, ludziom pożytek a Wam radość i pokój serca z pełnionego powołania. Pięknym wprowadzeniem w nową rzeczywistość są dzisiejsze słowa z Mądrości Syracha: Z łagodnością prowadź swe sprawy, a każdy, kto jest prawy, będzie cię miłował. Szczęść Boże.

2. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na tzw. „Tornister uśmiechu”, czyli wyposażenie szkolne dla dzieci ukraińskich z naszej parafii.

3. Od jutra wraca powakacyjny porządek Mszy św. w dni powszednie, od 4 września porządek niedzielny

4. 1 września Msza św. za Ojczyznę i o pokój na świecie o godz. 18.00.

5. 3 września wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego – papieża, imieniny ks. abpa Grzegorza Rysia i ks. profesora Grzegorza Leszczyńskiego pracującego w naszej parafii.

6. W przyszłą niedzielę Msza św. dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie Roku szkolnego i katechetycznego w kaplicy o godz. 11.00.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota września. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne po Mszy św. wieczornej, w piątek Msza św. wotywna o NSPJ o 6.30 i 18.00, spowiedź podczas wszystkich Mszy św. W sobotę Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 6.30, następnie Różaniec prowadzony przez Akcję Katolicką.

8. Od 6 września będzie możliwość zamawiania intencji mszalnych na rok 2023

9. Kierownictwo Żłobka św. Anny pragnie poinformować o wolnych miejscach, można zapisać dzieci do naszego Żłobka.

10. Prasa do nabycia w zakrystii.

11. Wpłynęły na rzecz parafii następujące ofiary: 1000zł, 300, 2×200,  8×100,  10×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!

12. Do wieczności odeszły: Teresa Krzyżaniak, Krystyna Olszewska, Anna Tomala.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!