Ogłoszenia – 12 czerwca 2022

Ogłoszenia.
12 czerwca 2022
.

1. Dzisiaj ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na budowę kościołów w archidiecezji łódzkiej.
  2. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa w środy
    i niedziele o 17.30, w pozostałe dni po Mszy św. wieczornej.
  3. Jutro nabożeństwo wieczorne połączone z procesją fatimską wokół kościoła
  4. We wtorek o godz. 19.00 próba sypania kwiatów dla dziewczynek przed Uroczystością Bożego Ciała, zbiórka przed krzyżem.
  5. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa czyli Boże Ciało. Po Mszy św. o godz. 11.00 procesja do 4 ołtarzy. Poszczególne ołtarze w stałych miejscach przygotowują:
    – Służba Ołtarza
    – Firma Heleny Skrzydlewskiej
    – Akcja Katolicka
    – Odnowa w Duchu Świętym, Wspólnota św. Michała Archanioła, Żywa Róża i Asysta
    Zapraszamy do pomocy w przygotowaniu Uroczystości, oraz zabranie sztandarów na procesję. W tym dniu nie ma Mszy św. o godz. 12.15, natomiast Msza św. będzie ok. godz. 13.00 bezpośrednio po zakończeniu Uroczystości. Codziennie, z wyjątkiem piątku, procesja wokół kościoła po wieczornej Mszy św.
  6. Do odebrania w kancelarii są zdjęcia z wszystkich Komunii św. Od wtorku będą do odebrania płyty z filmem
  7. Prasa katolicka, kawa, ciasto i herbata.
  8.  Wpłynęły na rzecz parafii następujące kwoty: 2×200 zł, 8×100 zł, 9×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!
  9.  Do wieczności odeszli: Jerzy Balcerek, Jolanta Wojaczyk, Józef Szczepocki, Jadwiga Grześkowiak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!