Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Piknik rodzinny w przedszkolu i żłobku

W środę 5 czerwca odbył się Piknik rodzinny dla dzieci i rodziców Przedszkola i Żłobka św. Anny. W ramach atrakcji były aktywności ruchowe – zjeżdżalnie typu dmuchańce, baseny z piłeczkami oraz muzyczne zajęcia z animatorem. Po godzinie 14 do dzieci dołączyli rodzice by wysłuchać części artystycznej. Zgromadzonych przywitał Dyrektor Przedszkola ksiądz Łukasz Nowak. Dzieci wykonywały piosenki dedykowane rodzicom. Mogliśmy wysłuchać wykonań na chór i bardziej solowych. Całość zwieńczył poczęstunek na placu kościelnym. Było wszystko to co dzieci i starsi lubią, grill z sałatkami, lody, napoje, owoce i ciasta. Nad przebiegiem wydarzenia czuwał zespół Pogotowia Ratunkowego z Łodzi. Chętni mogli zapoznać się z obsługą sprzętu ratowniczego. Rozmowom i zabawie nie było końca.

Dziękujemy za pracę wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie pikniku. Szczególnie dziękujemy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego za czuwanie nad zdrowiem uczestników.

Do zobaczenia za rok!