Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Ogłoszenia – 7 maja 2023

Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocna.
7 maja 2023.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na działalność charytatywną i duszpasterską Archidiecezji Łódzkiej

2. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze św. jak w dni powszednie.

3. W sobotę po wieczornej Mszy św. nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie Wspólnoty.

4. 14 maja o godz: 11.00 I Komunia św. dzieci ze SP nr 29. 13 maja o godz. 9.00 I spowiedź św. dzieci. Przypominamy jeszcze zainteresowanym o próbach po wieczornych Mszach św.: 9 i 12 maja dla wszystkich oraz we środę grupa muzyczna. 14 maja podczas I Komunii św. równocześnie o godz. 11.00 będzie Msza św. w kaplicy, osoby uczęszczające na tę godzinę mogą skorzystać z kaplicy.

5. 15 maja o godz. 19.00 w salce parafialnej rozpocznie się kolejne przygotowanie do s. małżeństwa

6. Ruch Światło-Życie zaprasza do udziału w pieszej pielgrzymce do łódzkich Łagiewnik w intencji naszego miasta i regionu oraz osób uzależnionych. Pielgrzymka wyruszy z archikatedry 13 maja (sobota) o godz. 9.00 i zakończy się Mszą św. pod przewodnictwem abp. Grzegorza Rysia o godz. 13.00 w sanktuarium ojców franciszkanów.

7. Salezjańskie Szkoły Rzemiosł w Łodzi przy ul. Wodnej zapraszają młodzież klas ósmych do podjęcia nauki w nowo otwartej Salezjańskiej Szkole Branżowej I stopnia w zawodzie mechatronik. Trwa również nabór do Technikum Salezjańskiego w zawodach: technik mechatronik oraz technik informatyk. Nauka jest nieodpłatna. Dla uczniów spoza Łodzi możliwe jest zakwaterowanie w Bursie Salezjańskiej. Nabór odbywa się poza internetowym systemem rekrutacji do szkół samorządowych, stąd należy złożyć odrębny wniosek o przyjęcie do szkoły. Najbliższe dni otwarte odbędą się w niedzielę 21 maja oraz 4 czerwca o godz. 10.00. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: szkolyrzemiosl.edu.pl

8. Prasa katolicka w kawiarni.

9. Wpłynęły na rzecz parafii następujące kwoty: 300 zł, 200, 150, 8×100 i 10×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!

10. Do wieczności odeszli: Mirosław Szczepkowski, Stanisław Klimczak, Wacława Jadczak, Alfreda Wolska, Teresa Grelecka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!