Pielgrzymka do Płocka

6 maja 2023 r. grupa parafian z ks. Karolem Olczykiem uczestniczyła w pielgrzymce do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku. To jedno z ważniejszych miejsc kultu Bożego Miłosierdzia, miejsce pierwszego objawienia Jezusa Miłosiernego św. s. Faustynie. O godz. 15.00 zgromadziliśmy się w kaplicy na modlitwie, aby wypraszać Boże Miłosierdzie dla wszystkich potrzebujących. Treści związane z rozbudowywanym Sanktuarium przybliżyła nam s. Weronika, starą część miasta zwiedziliśmy z przewodnikiem. Podziwialiśmy najcenniejsze zabytki tego najstarszego miasta na Mazowszu. Mimo padającego deszczu wróciliśmy szczęśliwi, zachwyceni pięknem tego malowniczo położonego na skarpie nadwiślanej miasta zwanej Wzgórzem Tumskim.