Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Jubileusz Zastępu św. Michała Archanioła

Rok 2023 to rok Jubileuszowy Zastępu św. Michała Archanioła działającego przy naszej parafii. Wspólnota wraz ze zgromadzonymi pobliskimi Zastępami, 29 kwietnia 2023 r. przeżywała 20 lat swojego istnienia. Jubileuszowemu skupieniu przewodniczył ks. Piotr Prusakiewicz krajowy animator Rycerstwa św. Michała Archanioła. Do Zastępu oficjalnie przystąpiło 6 nowych osób, składając uroczyste przyrzeczenie. Zadaniem Rycerstwa jest wynagrodzenie Bogu za grzechy ludzkości, wypraszanie nawrócenia grzesznikom oraz codzienne odmawianie prostego egzorcyzmu, celem odpędzania złych duchów od siebie, Kościoła i całego świata, a zwłaszcza od kuszonych i zniewolonych przez Szatana.
Wspólnocie Rycerstwa, z racji Jubileuszu dziękujemy za wielką modlitwę, którą Zastęp otacza nas wszystkich i życzymy, aby św. Michał Archanioł umacniał ich do bycia świadkiem Królestwa Bożego. Któż jak Bóg!