Ogłoszenia – 12 marca 2023

Ogłoszenia.
12 marca 2023.

1. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na najbardziej potrzebujących w naszej parafii. Można także, zwyczajem lat ubiegłych, przygotować paczkę z artykułami spożywczymi o długotrwałej przydatności do spożycia jak i artykułami gospodarstwa domowego i dostarczyć do kościoła. Zostaną przekazane oczekującym i pytającym o pomoc.

2. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej Wspólnota Kościoła Domowego poprowadzi modlitwę dla wszystkich małżonków. W salce na plebanii będzie możliwość pozostawienia dzieci pod opieką organizujących modlitwę. Przedstawiciele Kościoła Domowego serdecznie zapraszają.

3. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do s. Bierzmowania (grupa starsza). Grupa młodsza po mszy św. wieczornej 19 marca.

4. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17.15
W piątki Drogi Krzyżowe:
 – dla dzieci o 17.15
 – dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00

5. Uroczystość św. Józefa w tym roku przypada w niedzielę, dlatego w liturgii jest przeniesiona na poniedziałek 20 marca. W ten dzień ks. abp Grzegorz Ryś zaprasza na godzinę 18.00 do Katedry na wspólną Mszę św. ku czci patrona archidiecezji i Kościoła Powszechnego. W naszej parafii uroczyście uczcimy św. Józefa w sobotę 18 marca o godz. 18.00.

6. Za tydzień zmiana tajemnic Różańca podczas Mszy św. w kaplicy o godz. 7.30. Zapraszamy członków Żywej Róży i Rodziców modlących się za swoje dzieci.

7. Cotygodniowa prasa, ciasto i kawa w kawiarni.

8. Wpłynęły na rzecz parafii następujące ofiary: 1000 zł, 500, 300, 200, 8×100, 10×50 zł. Bóg zapłać!

9. Do wieczności odeszli: Marek Kalisiak, Wanda Baranowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!