Ogłoszenia – 5 marca 2023

Ogłoszenia.
5 marca 2023.

1. Dzisiaj II niedziela Wielkiego Postu, zwana Ad Gentes w Kościele w Polsce jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Z tej okazji dziś w całej Polsce zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom.

2. Zwyczajem lat ubiegłych trwa wielkopostne pielgrzymowanie Kościoła Łódzkiego do kościołów stacyjnych. Jutro pod przewodnictwem ks. abpa Grzegorza Rysia o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. w naszej parafii jako kościele stacyjnym. Zapraszamy!

3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17.15
W piątki Drogi Krzyżowe:
 – dla dzieci o 17.15
 – dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00

4. 8 marca przeżywać będziemy Dzień Kobiet polecając je Bogu
w modlitwie

5. Za tydzień po Mszy św. o 11.00 w Kaplicy spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Natomiast po Mszy św. wieczornej spotkanie z kandydatami przygotowującymi się do s. bierzmowania (grupa starsza). Grupa młodsza 19 marca.

6. Wspólnota Kościoła Domowego 12 marca, po Mszy św. wieczornej ok. 18.45, poprowadzi modlitwę dla wszystkich małżonków. W salce na plebanii będzie możliwość pozostawienia dzieci pod opieką organizujących modlitwę. Zadbajmy w Wielkim Poście o wzajemne relacje. Czeka na Was Wspólnota i zaprasza.

7. Cotygodniowa prasa i kawa w kawiarni. Zapraszamy też na ciasto, którego zakup jest dzisiaj wsparciem misji.

8. Wpłynęły na rzecz parafii następujące ofiary: 1000zł, 500, 2×300, 3×200, 11×100, 11×50 zł. Bóg zapłać!

9. Do wieczności odeszli: Irena Świątczak, Czesław Rogaczewski, Longin Gorczyński, Zbigniew Janczyk, Jadwiga Walczak, Halina Konarska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!