Ogłoszenia – 11 grudnia 2022

Ogłoszenia.
11 grudnia 2022.

1. Dzisiaj w Archidiecezji Łódzkiej dzisiaj zbiórka do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa i Dom Samotnej Matki.

2. Rozpoczęliśmy Rekolekcje adwentowe, dzisiaj porządek Mszy św. niedzielny. W poniedziałek i wtorek Msze św. o godz. 6.30 (roraty), o 8.00 i 18.00. W związku z rekolekcjami Msze św. roratnie wieczorne dla dzieci będą tylko w czwartek (nie będzie w poniedziałek i wtorek), natomiast Msze św. roratnie poranne bez zmian, codziennie o 6.30.

3. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do s. Bierzmowania – grupa starsza.

4. Można składać jeszcze produkty spożywcze, chemię gospodarstwa domowego na paczki świąteczne dla potrzebujących.

5. Za tydzień Msza św. w Kaplicy o 7.30 z wymianą tajemnic Różańca.

6. 8 stycznia 2023 r. Akcja Katolicka organizuje wyjazd na interaktywne widowisko
pt. Droga do Betlejem, które rozgrywa się w plenerze w pięknej scenerii w Zakościelu k. Inowłodza. Zapisy i bliższe informacje w kancelarii.

7. Dzisiaj w sali parafialnej Loteria Fantowa. Do nabycia artykuły firm: Olimpia, Rossmann, Gatta, Efektima, 2 talony 1000 złotowe firmy Rainbow Tour o oraz pralka i zmywarka firmy Bosch-Siemens i paczki świąteczne ze słodyczami.

8. Opłatki można nabywać w kawiarni, zakrystii oraz kancelarii. Ofiary składane z tej racji przeznaczone są na renowację ołtarza Matki Bożej. Także w kawiarni, zakrystii oraz kancelarii, można zakupić świece wigilijne Fundacji Integracja JPII, zakup świec będzie wsparciem najuboższych.

9. Cotygodniowa prasa i ciasto do nabycia w kawiarni.

10. Wpłynęły na rzecz parafii następujące ofiary: 3000 zł, 300, 200, 150, 10×100, 10x50zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!

11. Do wieczności odeszli: Iwona Borkowska, Krzysztof Przybyła, Marek Kolasiński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!