Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Koncert Mikołajkowy – 2022

W łódzkiej Atlas Arenie w sobotę 3 grudnia, z błogosławieństwem papieża Franciszka, odbył się tradycyjny Koncert Mikołajkowy dla dzieci z niepełnosprawnościami, z rodzin wykluczonych społecznie oraz dzieci-uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy, organizowany przez Fundację Integracja JP II, działającą przy naszej parafii. Każde dziecko otrzymało paczkę podarunkową ze słodyczami, kosmetykami oraz zabawkami.

Gwiazdą muzyczną wydarzenia była Sara James. Dla uczestników zaśpiewały też zespoły: Taraka z Ukrainy, który zaśpiewał m.in. piosenkę „Podaj rękę Ukrainie”, Mały Chór Wielkich Serc, Zespół Artystyczny Pędziwiatry, Muzyczny Moll, Lawendowe Studio oraz Marysia Dutkiewicz. Był to szczególny czas także dla naszej Scholi biorącej udział wydarzeniu.