Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Ogłoszenia – 4 grudnia 2022

Ogłoszenia.
4 grudnia 2022.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek w celu pomocy Kościołowi na Wschodzie, dzień modlitwy za ten Kościół oraz za bezrobotnych. Wspominamy też św. Barbarę – patronkę ciężkiej pracy, górników, hutników, oraz dobrej śmierci.
Jutro na godz. 19.00 zapraszamy do kaplicy na Koncert Zakazanych Piosenek, Pieśni Żołnierskich AK w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego pod kierunkiem maestro Dariusza Stachury.

2. 6 grudnia wspomnienie św. Mikołaja.

3. We środę po Mszy św. wieczornej adoracja prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym.

4. Msze św. roratnie z wyjątkiem uroczystości Niepokalanego Poczęcia
– od poniedziałku do soboty rano o godz. 6.30
– wieczorem, szczególnie dla dzieci w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00, w czwartek o godz. 17.00.
8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 17.00 (dla dzieci pierwszokomunijnych z poświęceniem medalików) i 18.00.

5. Za tydzień w sali parafialnej Loteria Fantowa, do wygrania artykuły firm: Olimpia, Rossmann, Gatta, 2 talony 1000-złotowe firmy Rainbow Tour oraz pralka i zmywarka firmy Bosch-Siemens BSH. Zapraszamy.

6. Opłatki można nabywać w kawiarni, zakrystii oraz kancelarii. Ofiary składane z tej racji przeznaczone są na renowację ołtarza Matki Bożej. Także w kawiarni, zakrystii oraz kancelarii, można zakupić świece wigilijne Fundacji Integracja JPII, zakup świec będzie wsparciem najuboższych.

7. Rekolekcje rozpoczną się w III niedzielę Adwentu.

8. Cotygodniowa prasa i ciasto do nabycia w kawiarni.

9. Wpłynęły na rzecz parafii następujące ofiary: 300, 2×200, 9×100, 10x50zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!

10. Do wieczności odeszli: Ryszard Salwa, Maria Urbaniak, Wanda Antczak, Krystyna Babis, Zdzisława Iwińska, Jadwiga Starzyńska, Stanisław Ludwiczak, Krystyna Kuśmierz, Kazimierz Barabieda. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!