Ogłoszenia – 20 listopada 2022

Ogłoszenia.
20 listopada 2022.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na renowację ołtarza Matki Bożej, która rozpocznie się od nowego roku. Została już ukończona renowacja obrazu górnego św. Izydora, a rozpoczęta renowacja obrazu św. Antoniego, który przysłania wizerunek Najświętszej Marii Panny.

2. Przed nami ostatni tydzień roku liturgicznego, za tydzień I Niedziela Adwentowa. Adwent odnosi się zarówno do naszego duchowego przygotowania na przyjście Boga w ludzkim ciele, jak i na Jego ostateczne przyjście w dzień Sądu nad światem. Msze św. roratnie, czyli Msze św. ku czci Matki Bożej w Adwencie, sprawuje się we wszystkie dni oprócz niedziel, w naszej parafii w następującym porządku:
– od poniedziałku do soboty rano o godz. 6.30
– wieczorem, szczególnie dla dzieci, w poniedziałki, wtorki i czwartki o godz. 18.00

3. W poniedziałek wspomnienie Ofiarowania NMP, we wtorek św. Cecylii – patronki muzyki, organistów, kompozytorów, chórów, scholii i zespołów muzyki kościelnej.

4. Rozpoczęło się kolejne przygotowanie do s. małżeństwa. Można jeszcze włączyć się w cykl przygotowań w poniedziałek o godz. 19.00 w sali parafialnej.

5. Cotygodniowa prasa do nabycia w kawiarni.

6. Wpłynęły na rzecz parafii następujące ofiary: 1500 zł, 500, 200, 8×100, 10×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!

7. Do wieczności odeszli: Maria Tamecka, Regina Grzesiak, Elżbieta Smuklerz, Stanisław Kurowski, Aniela Chodorska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!