Ogłoszenia – 23 października 2022

Ogłoszenia.
23 października 2022.

1. Dzisiaj Dzień Misyjny, w Polsce ofiarą do puszek wspieramy cele misyjne. U nas czynimy to także przez rozprowadzanie kremówek, które można nabyć w kawiarni.

2. Dzisiaj w kaplicy zakończenie Festiwalu Krajobraz Serca, o godz. 19.00 wystąpi Eleni z Zespołem. Dziękujemy wszystkim woluntariuszom, szczególnie mundurowym za wielki dar serca w budowaniu cywilizacji miłości w świecie sprawnych inaczej.

3. We środę o 17.30 Nabożeństwo Różańcowe z udziałem dzieci, szczególnie zapraszamy dzieci komunijne i przygotowujących się do s. Bierzmowania.

4. Zapowiadana na dzisiaj Loteria Fantowa w salce parafialnej odbędzie się w innym terminie. Przepraszamy!

5. 31 października o godz: 19.30 Nabożeństwo Nocy Świętych, czyli czuwanie w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych, które ma na celu ukazanie piękna powołania do świętości. Zapraszamy wszystkich, szczególnie młodzież przygotowującą się do s. Bierzmowania.

6. W kancelarii lub zakrystii można zgłaszać swoich bliskich zmarłych do modlitwy wypominkowej: rocznej, półrocznej, kwartalnej i jednorazowej.

7. Cotygodniowa prasa i kremówki do nabycia w kawiarni.

8. Wpłynęły na rzecz parafii następujące ofiary: 500 zł, 300, 200, 9×100, 10×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!

9. Do wieczności odeszli: Marek Osiecki, Leszek Wolski, Tadeusz Musialski, Krystyna Libich, Grzegorz Macherzyński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!