Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Ogłoszenia – 16 października 2022

Ogłoszenia.
16 października 2022.

1. Dzisiaj XXII Dzień Papieski, obchodzony jest w Polsce od 2001 r. w niedzielę poprzedzającą rocznicę wyboru ks. kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Hasło tegorocznego Dnia to tytuł encykliki Jana Pawła II: Blask Prawdy. Jak zawsze w ten dzień zbiórka na Fundusz: Dzieło Nowego Tysiąclecia Jana Pawła II. Rozprowadzane są dzisiaj także kremówki, których sprzedaż jest wsparciem papieskiego Dzieła.

2. Dzisiaj o godz. 19.00 w kaplicy w ramach Festiwalu: Krajobraz Serca zagrają dla nas Trubadurzy a Koncert rozpocznie występ Wiesławy Stolarczyk, która dzisiaj podczas dnia Papieskiego śpiewa podczas głównych Mszy świętych i w kawiarence rozprowadza swoje płyty. Za tydzień w ramach Festiwalu także o 19.00  wystąpi Eleni.

3. We wtorek święto św. Łukasza Ewangelisty, o godz. 18.00 Msza św. w intencji ks. Łukasza, któremu złożymy życzenia.

4. We środę o 17.30 Nabożeństwo Różańcowe z udziałem dzieci, szczególnie zapraszamy dzieci komunijne i przygotowujących się do s. Bierzmowania. Następnie Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza chętnych do salki na rozpoczęcie Seminarium Odnowy Wiary, które zwieńczone będzie modlitwą o uzdrowienie i wylanie darów Ducha Świętego.

5. 19 października – wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki
– 20 października – wspomnienie św. Jana Kantego
– 22 października św. Jana Pawła II. Trwa Nowenna przed wspomnieniem, prowadzona przez Akcję Katolicką podczas codziennej modlitwy różańcowej.

6. Za tydzień kolejna Loteria Fantowa w salce parafialnej, celem Loterii wsparcie renowacji ołtarza Matki Bożej.

7.  W kancelarii lub zakrystii można już zgłaszać swoich bliskich zmarłych do modlitwy wypominkowej: rocznej, półrocznej, kwartalnej i jednorazowej.

8. Cotygodniowa prasa i kremówki do nabycia w kawiarni.

9. Wpłynęły na rzecz parafii następujące ofiary: 500 zł, 300, 1×200, 11×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!

10. Do wieczności odeszli: Arkadiusz Zielak, Paweł Brogowski, Krzysztof Malec, Józefa Kosałka, Walentyna Wasielewska, Zygmunt Sadowski, Włodzimierz Kondras. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!