Ogłoszenia – 9 października 2022

Ogłoszenia.
9 października 2022
.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na renowację bramy Kościoła od ul. Śmigłego-Rydza. W związku z pracami brama będzie nieczynna jeszcze przez jakiś czas, za utrudnienia przepraszamy.

2. Dzisiaj w kaplicy o godz. 19.00 Koncert znanego barytona Zbigniewa Maciasa występującego od Japonii po Australię i obie Ameryki.

3. W przyszłą niedzielę zbiórka na Fundusz: Dzieło Nowego Tysiąclecia Jana Pawła II, rozprowadzane będą kremówki, których sprzedaż będzie także wsparciem papieskiego Dzieła.

4. W przyszłą niedzielę Msza św. w kaplicy o 7.30 z wymianą tajemnic Różańca dla Żywej Róży i Rodziców modlących się za swoje dzieci. O godz. 12.30 Msza św. dla przedszkolaków oraz rodziców dzieci z Przedszkola i Żłobka.

5. W czwartek ostatnie Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół Kościoła, modlitwie przewodniczyć będzie Akcja Katolicka. 13 października rozpoczniemy także Nowennę przed wspomnieniem św. Jana Pawła II, które przypada 22 października.

6. Za tydzień o godz. 19.00 w kaplicy zagrają dla nas Trubadurzy a Koncert rozpocznie występ niewidomej Wiesławy Stolarczyk. Natomiast 23 października wystąpi Eleni.

7. W kancelarii lub zakrystii można już zgłaszać swoich bliskich zmarłych do modlitwy wypominkowej: rocznej, półrocznej, kwartalnej i jednorazowej.

8. Cotygodniowa prasa i ciasto do nabycia w kawiarni.

9. Wpłynęły na rzecz parafii następujące ofiary: 1000 zł, 500 zł, 300, 200, 150, 9×100, 11×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!

10. Do wieczności odeszli: Janina Kowalska, Józef Stefaniak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!