Ogłoszenia – 2 października 2022

Ogłoszenia.
2 października 2022
.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Seminarium Duchowne w Łodzi.

2. Dzisiaj nie będzie Mszy św. o 11.00 w Kaplicy z racji 10-lecia działalności Przedszkola św. Anny. Msza św. dziękczynna Przedszkola odbędzie się o 12.15 w Kościele. Po Mszy św. Festyn.

3. Nabożeństwa Różańcowe w październiku po Mszach św. wieczornych z wyjątkiem niedziel i śród, w te dni Różaniec o godz. 17.30. We środy do modlitwy wspólnej zaproszone są dzieci.

4. W I środę, 5 października, w całym Kościele katolickim obchodzona będzie uroczystość św. Faustyny Kowalskiej, apostołki Bożego Miłosierdzia i patronki Łodzi. Po Mszy św. wieczornej adoracja prowadzona przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.

5. W tym tygodniu I czwartek października, modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne po Mszy św. wieczornej. Następnie spotkanie Kręgu Biblijnego, zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani pogłębianiem znajomości Pisma św.
W piątek Msza św. wotywna o NSPJ o 6.30 i 18.00, spowiedź podczas wszystkich Mszy św.

6. 7 października obchodzimy Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Święto to zostało ustanowione w rocznicę zwycięskiej bitwy pod Lepanto, która zakończyła turecką ekspansję na Europę.
Na Mszy św. o 18.00 nastąpi poświęcenie i wręczenie dzieciom komunijnym różańców, oraz podręcznej pomocy do jego odmawiania.

7. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie Służby Liturgicznej.

Także w sobotę rozpocznie się drugi festiwal dla dzieci sprawnych inaczej: Krajobraz Serca. Aby odkryć talenty dzieci, w przyszłą niedzielę o godz. 19:00 koncert barytona Zbigniewa Maciasa występującego od Japonii po Australię i obie Ameryki!

8. W niedzielę, 9 października, po wieczornej Mszy św. spotkanie wszystkich kandydatów do s. Bierzmowania.

9. Kierownictwo Żłobka św. Anny pragnie poinformować o wolnych miejscach, można zapisać dzieci do naszego Żłobka.

10. Cotygodniowa prasa i ciasto do nabycia w kawiarni.

11. Wpłynęły na rzecz parafii następujące ofiary: 1000 zł, 500, 300, 2×200, 10×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!

12. Do wieczności odeszli: Janina Kowalska, Józef Stefaniak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!