Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Ogłoszenia – 25 września 2022

Ogłoszenia.
25 września 2022
.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc uchodźcom z Ukrainy oraz wszystkim, którzy znaleźli się w uchodźczym położeniu.

2. We środę 28 września, godz. 15.00 „Koronka na ulicach miast świata” o pokój w Ukrainie, o oddalenie pandemii koronawirusa i przestrzeganie przez wszystkich rządzących należnych praw i wolności obywatelskich. Na skrzyżowaniu ul. Śmigłego-Rydza i Przybyszewskiego, jak zawsze włączymy się na wspólną modlitwę.

3. W czwartek święto św. Archaniołów Archaniołów; Michała, Gabriela i Rafała, dzień patrona Zastępu św. Michała Archanioła działającego przy naszej parafii. Po Mszy św. wieczornej krótka adoracja prowadzona przez Zastęp.

4. W piątek wspomnienie św. Hieronima – któremu zawdzięczamy tłumaczenie Starego i Nowego Testamentu z języka greckiego i hebrajskiego na łacinę.

5. Październik rozpoczniemy pierwszą sobotą miesiąca: Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 6.30, następnie Różaniec prowadzony przez Akcję Katolicką.Nabożeństwa Różańcowe w październiku po Mszach św. wieczornych z wyjątkiem niedziel i śród, w te dni Różaniec o godz. 17.30. We środy do modlitwy wspólnej zapraszamy dzieci.

6. 2 października (niedziela) nie będzie Mszy św. o 11.00 w Kaplicy z racji 10-lecia działalności Przedszkola św. Anny. Msza św. dziękczynna Przedszkola odbędzie się o 12.15 w Kościele. Po Mszy św. Festyn.

7. 26 września rozpocznie się kolejna edycja przygotowania do s. małżeństwa.  Pierwsze spotkanie w salce parafialnej o godz. 19.00.

8. Kierownictwo Żłobka św. Anny pragnie poinformować o wolnych miejscach, można zapisać dzieci do naszego Żłobka.

9. Cotygodniowa prasa i ciasto do nabycia w kawiarni.

10. Wpłynęły na rzecz parafii następujące ofiary: 3×200, 10×100, 9×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!

11. Do wieczności odeszli: Krzysztof Woźniak, Józef Jezierski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!