Ogłoszenia – 4 września 2022

Ogłoszenia.
4 września 2022
.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na rozpoczęcie działalności Świetlicy Środowiskowej TRATWA, która działa przy naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy już wsparli realizację kolonii dla dzieci uczęszczających do Świetlicy nad jeziorem w Biskupinie i półkolonie w pozostałej części wakacji.

2. W czwartek święto Narodzenia NMP, Msze św. 7.00, 8.00 i 18.00.

3. We środę po Mszy św. wieczornej adoracja prowadzona przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Biblijnej, którą prowadził o. Krzysztof, na spotkanie zaprasza ks. Karol.

5. W niedzielę 11 września o godz. 19.00 w kaplicy odbędzie się Koncert pieśni narodowo-patriotycznych w wykonaniu barda Lecha i Bożeny Makowieckich z Zespołem.

6. Od 6 września będzie możliwość zamawiania intencji mszalnych na rok 2023.

7. 26 września rozpocznie się kolejna edycja przygotowania do s. małżeństwa.  Pierwsze spotkanie w salce parafialnej o godz. 19.00.

8. Kierownictwo Żłobka św. Anny pragnie poinformować o wolnych miejscach, można zapisać dzieci do naszego Żłobka.

9. Cotygodniowa prasa do nabycia w kawiarni oraz miesięczniki Różaniec i Anioł Stróż oraz dwumiesięcznik Miłujcie się.

10. Spotkanie Służby Liturgicznej, oraz wszystkich, którzy pragną do niej wstąpić, służąc Bogu przy Jego ołtarzu, 10 września o godz. 11.00.

11. 10 września przypada Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom. W naszej archidiecezji zostało powołane do istnienia duszpasterstwo specjalistyczne skierowane do wszystkich, którzy mają myśli samobójcze lub są po próbach samobójczych. Jego zadaniem jest również towarzyszenie tym, którzy doświadczają żałoby po samobójczej śmierci bliskiej osoby. Szczegóły na stronie intemetowej: www.papagenoteam.com
Msza św. w intencji osób w kryzysie celebrowana będzie 10 września o godz. 18.00 w parafii pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi.

12. Wpłynęły na rzecz parafii następujące ofiary: 500 zł, 300, 200, 1×195, 8×100, 3×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!

13. Do wieczności odeszli: Anna Kowalczyk, Krzysztof Sadowski i Władysław Socha, Helena Rogut. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!