Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Ogłoszenia – 31 lipca 2022

Ogłoszenia.
31 lipca 2022
.

1. Dzisiaj ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na łódzką Caritas.

2. Jutro 78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Jest to sposobność do oddania czci bohaterom, którzy oddali życie za wolną Polskę. O godz. 12.00 Msza św. w bazylice archikatedralnej, gdzie spoczywają doczesne szczątki Sługi Bożego ks. Tadeusza Burzyńskiego, kapłana diecezji łódzkiej, kapelana i męczennika Powstania Warszawskiego, żołnierza AK, który zginął 1 sierpnia 1944 r. w pierwszej godzinie toczących się walk.

3. We środę po Mszy św. wieczornej adoracja miesięczna prowadzona przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota sierpnia. W czwartek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek Msza św. wotywna o NSPJ o 6.30 i 18.00. W sobotę Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 6.30, po Mszy św. Różaniec prowadzony przez Akcję Katolicką.

5. W sobotę święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 6.30, 7.30 i 18.00.

6. Dzisiaj kończy pracę w naszej parafii ks. Krzysztof Majda, który przez 2 tygodnie pełnił funkcję wikariusza. Składamy mu serdecznie podziękowanie i na początku kapłańskiej drogi życzymy by z każdym dniem doświadczania kapłańskiej posługi coraz głębiej jednoczył się z Chrystusem i Kościołem.

7. W kawiarni do nabycia prasa katolicka.

8. Do wieczności odeszli: Jerzy Nowak, Józefa Dybka, Barbara Wincek, Eugeniusz Florczak, Elżbieta Nosalska, Krystyna Jaszczak Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!