Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym 2022

Na Jasnej Górze 21 maja 2022 r. odbyło się 26. Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym. Przewodniczył jej bp Witalij Krywicki z diecezji kijowsko-żytomierskiej. Udział w nim wzięły także siostry karmelitanki z Kijowa i Charkowa, które w Częstochowie znalazły schronienie przed wojną. Tegoroczne czuwanie to przede wszystkim modlitwa o pokój w sercach, by były pełne miłości, bo tylko miłością można zwrócić innych Bogu.
W modlitwie o nową Pięćdziesiątnicę czyli nowy powiew Ducha Świętego, który da przebudzenie wierzącym wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. W czuwaniu pod hasłem: „Posłanie”, uczestniczyli także członkowie naszej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym: Maranatha.