Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Ogłoszenia – 17 kwietnia 2022

Ogłoszenia 17 kwietnia 2022.
Niedziela Wielkanocna.

1. Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy poprzez swój wkład przyczynili się do godnego przeżywania przez nas obecnych świąt: Firmie Heleny Skrzydlewskiej za kwiaty, państwu Mirosławie i Lucjanowi Płockim za przygotowanie dekoracji i troskę o czystość świątyni, p. Irenie z Ukrainy za układanie kwiatów, p. Janowi Góreckiemu, Chórowi pod przewodnictwem p. profesor Pauliny oraz Zespołowi Odnowy w Duchu Świętym za oprawę śpiewu, Służbie Ołtarza, Asyście i Żywej Róży.

2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w kościele jak każdą niedzielę, natomiast w kaplicy nie ma Mszy św. Ofiary składane w ten dzień do puszek przeznaczone są na KUL, który w tym roku przeznacza je na pomoc studentom z Ukrainy.

3. Przez cały tydzień do soboty włącznie po Mszy św. wieczornej Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Natomiast w Niedzielę Miłosierdzia o godz. 15.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

4. 21 kwietnia o godz. 19.00 ks. bp. I. Pękalski udzieli sakramentu Bierzmowania.

5. Prasa katolicka, kawa, herbata do nabycia w kawiarni.

6. Wpłynęły na rzecz parafii następujące kwoty: 4000 zł, 500 zł, 2×200 zł, 11×100 zł, 13×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!

7. Do wieczności odeszli: Lucyna Wochna, Leokadia Rymaszewska, Henryk Staszczyk, Ewa Krysiak, Andrzej Opuchlik. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Niech Zmartwychwstanie Pana,
które niesie zwycięstwo nad grzechem i złem
napełni Was Wszystkich pokojem i wiarą,
niech da siłę do pokonywania trudności
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość!