Ogłoszenia – 3 kwietnia 2022

Ogłoszenia – 3 kwietnia 2022.
.

1. W niedziele Wielkiego Postu (także dzisiaj) ofiary do puszek przeznaczone są na wsparcie uchodźców z Ukrainy zamieszkałych na terenie naszej parafii, szczególnie na wsparcie Przedszkola, Żłobka i Świetlicy, gdzie zostały przyjęte dzieci.
  2. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne, które trwać będą do środy włącznie, prowadzi je kapelan szpitala MSWiA w Łodzi ks. dr Wojciech – salezjanin.  Msze św. z nauką dla dorosłych o godz. 8.00 i 18.00, dla Szkoły Podstawowej o  godz.: 9.15. klasy I-III, o 10.15 klasy IV-VIII.
  3. Dzisiaj Loteria Fantowa, dochód przeznaczony na pomoc uchodźcom przebywającym w naszej parafii i ich dzieciom, które przyjęte zostały do naszego Przedszkola Żłobka i Świetlicy. Do wygrania kosmetyki Rossmanna, Efektimy, chemia gospodarcza oraz artykuły Gatty i Olimpii.
  4. Akcja Katolicka organizuje 9 kwietnia (sobota), wyjazd na plenerowe interaktywne widowisko: „Droga do Jerozolimy” przedstawiające najważniejsze wydarzenia poprzedzające śmierć i zmartwychwstanie, które rozgrywa się na Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu. Wyjazd g. 14.30, koszt 40 zł.
  5. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne.
  6. W piątek 8 kwietnia jedna Droga Krzyżowa wokół kościoła po Mszy św. wieczornej dla wszystkich. Prosimy o przyniesienie świec.
  7. Za tydzień Niedziela Palmowa, poświęcenie palm na każdej Mszy św.
  8. Prasa katolicka i kalendarze, kawa, herbata, ciasto, do nabycia w kawiarni. Ofiary za ciasto przeznaczone są na pomoc uchodźcom.
  9. Wpłynęły na rzecz parafii następujące kwoty: 500 zł, 300 zł, 250 zł,  3×200 zł, 150, 12×100, 13×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!
  10. Do wieczności odeszli: Kazimierz Maciejewski, Anita Grzegorek, Natalia Klemba, Jan Pociechin. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!