Ogłoszenia – 27 marca 2022

Ogłoszenia – 27 marca 2022.
IV Niedziela Wielkiego Postu
.

1. Dzisiaj ofiary do puszek przeznaczone są na wsparcie uchodźców z Ukrainy zamieszkałych na terenie naszej parafii, szczególnie na wsparcie Przedszkola, Żłobka i Świetlicy, gdzie zostały przyjęte dzieci. Bóg zapłać za ostatnie ofiary na zakup karetki. Przekazaliśmy zebraną kwotę 5320 zł.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które trwać będą do środy włącznie, poprowadzi je kapelan szpitala MSWiA w Łodzi ks. dr Wojciech – salezjanin.  Msze św. z nauką dla dorosłych o godz. 8.00 i 18.00, dla szkoły podstawowej o  godz.: 9.15. klasy I-III, o 10.15 klasy IV-VIII.
  3. W przyszłą niedzielę Loteria Fantowa, dochód z Loterii przeznaczony na pomoc uchodźcom przebywającym w naszej parafii i ich dzieciom, które przyjęte zostały do naszego Przedszkola Żłobka i Świetlicy. Do wygrania kosmetyki firmy Rossmann, Efektimy, chemia gospodarcza oraz artykuły firmy Gatta i Olimpia.
  4. Akcja Katolicka organizuje 9 kwietnia (sobota), wyjazd na plenerowe interaktywne widowisko: „Droga do Jerozolimy” przedstawiające najważniejsze wydarzenia poprzedzające śmierć i zmartwychwstanie, które rozgrywa się na Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu. Zapisy w kawiarni.
  5. W tym tygodniu I piątek i I sobota kwietnia. W piątek Msze św. o NSPJ o godz. 6.30, i 18.00.  W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 6.30, następnie modlitwa różańcowa.
  6. W piątki Drogi Krzyżowe: 17.30 dla dzieci, po Mszy św. wieczornej dla młodzieży przygotowującej się do s. bierzmowania i dla dorosłych. 8 kwietnia jedna Droga Krzyżowa wokół kościoła po wieczornej Mszy św.
  7. Ofiary zbierane do puszek przez następne niedziele Wielkiego Postu będą przeznaczone na potrzeby osób przybyłych do naszej parafii w wyniku wojny na Ukrainie.
  8. Prasa katolicka i kalendarze, kawa, herbata, ciasto, do nabycia w kawiarni. Ofiary za ciasto przeznaczone są na pomoc uchodźcom.
  9. Wpłynęły na rzecz parafii następujące kwoty: 500 zł, 2×300 zł, 3×200, 150, 12×100, 13×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!
  10. Do wieczności odeszli: Jerzy Nowik, Hanna Prencel, Wacław Płychciński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!