Tel: +48 42 672 45 62/Email: kancelaria@parafia.swietej-anny.pl

Parafia św. Anny
Al. Śmigłego-Rydza 24/26
93-281 Łódź

Ogłoszenia – 27 lutego 2022

Ogłoszenia 27 lutego

1. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na pomoc Ukrainie, od zbierających ofiary do puszek prosimy zabrać obrazek ze św. Józefem z modlitwą do niego jako patrona trudnych czasów

2. 2 marca Środa Popielcowa rozpoczynająca czas Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 9.00, 17.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. posypanie głów popiołem. Ks. arcybiskup  zwrócił się do nas z prośbą Ojca św.,  aby Środa Popielcowa była obchodzona jako dzień postu i modlitwy w intencji pokoju oraz solidarności z Ukrainą. Także, aby zebrane tego dnia ofiary na tacę były przeznaczone  na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy. Po Mszy św. wieczornej adoracja miesiaczna prowadzona prze Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym

3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota lutego. W czwartek po Mszy św. wieczornej modlitwy za kapłanów. W piątek Msze św. o NSPJ o godz. 6.30, i 18.00.  W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 6.30, następnie modlitwa różańcowa.

4. W piątki Drogi Krzyżowe: 17.30 dla dzieci, Po mszy św. wieczornej dla młodzieży przygotowującej się do s. bierzmowania i dla dorosłych.

5. Zapraszamy do kawiarni po prasę katolicką, oprócz cotygodniowej prasy także do nabycia: miesięcznik Różaniec i Anioł oraz faworki i pączki z cukierni Miś, która w tym roku wygrała konkurs na najlepszego pączka w tłusty czwartek

6. Trwa kurs przygotowujący do s. Małżeństwa, spotkania w poniedziałki o 19.00 w salce parafialnej

7. 6 marca po wieczornej Mszy św. spotkanie dla wszystkich kandydatów do s. bierzmowania

8. Dzisiaj Msza św o godz. 18.00 z oprawą muzyczną Zespołu „Posłani w Duchu” następnie adoracja w intencji pokoju na Ukrainie i w regionie

9. Na rzecz parafii wpłynęły następujące ofiary: 1000 zł, 500, 300, 2×200, 150, 11×100, 12×50 zł. Za wszystkie serdeczne Bóg zapłać!

10. Do wieczności odeszli: Stanisława Gradomska, Sabina Orłowska, Grzegorz Siek, Anna Górzna, Henryk Namieciński, Wojciech Stępień, Zofia Lewandowska Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!